Skonstruowane przez ekspertów. Reperowane przez ekspertów.

Doskonale wiemy, jak zbudowane jest Twoje urządzenie. Wyszkoliliśmy setki serwisantów w całym kraju. Jeżeli Twoje urządzenie nie działa, poszukaj pomocy poniżej lub zadzwoń, aby umówić wizytę serwisową.

Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z niej podczas instalacji i konfiguracji urządzenia, a także by rozwiązać najczęściej występujące problemy. Dowiedz się także, jak dbać o swoje urządzenie. Aby rozpocząć, zadaj pytanie lub wyszukaj swoje urządzenie.

Znajdź potrzebne dokumenty

Wyszukuj instrukcje obsługi – w języku angielskim i w innych językach.

Poszukaj w dokumentach

Znajdź oryginalne części zamienne

Zamów oryginalną część zamienną bezpośrednio z naszego magazynu, aby mieć gwarancję, że będzie pasować do Twojego urządzenia. Nie zaleca się stosowania uniwersalnych części innych producentów – ich użycie może spowodować unieważnienie gwarancji.

Przejdź do sklepu

Z łatwością zamówiłam wizytę serwisową. Pracownik serwisu był naprawdę miły i dowiedziałam się sporo o mojej zmywarce.

Nasze zobowiązanie

Zapewniamy najlepszą możliwą obsługę, codziennie. To nasze zobowiązanie. Wyszkoliśmy inżynierów w całym kraju, zgodnie z najwyższymi standardami. Nasz dział obsługi klienta jest bardzo przyjazny, pomocny i efektywny. Wszystko to sprawia, że jesteśmy ekspertami w doprowadzaniu Twojego urządzenia do pracy. Twoje urządzenie to element Twojego domu i zawsze będziemy się starać, aby nim pozostało.