kobieta rozmawiająca z mężczyzną

Napraw swoje urządzenie

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Komunikat

Ze względu na dynamiczny rozwój sytuacji związanej z wirusem COVID-19, mogą występować opóźnienia w realizacji usług instalacji i naprawy urządzeń. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie.

Pragniemy zwrócić uwagę, że jeżeli przebywają Państwo obecnie na kwarantannie lub w ciągu ostatnich 14 dni mieliście Państwo kontakt z osobami zakażonymi na COVID-19 lub występują u Państwa lub u członków Państwa rodziny objawy przeziębienia lub grypy, wysoka temperatura ciała lub trudności w oddychaniu, uprzejmie prosimy o zaniechanie rezerwacji wizyty serwisowej co najmniej 7 dni od czasu ustąpienia wszystkich objawów, jak również do czasu końca kwarantanny. Jeżeli wizyta serwisowa została już umówiona uprzejmie prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu przełożenia jej terminu.

Osoby zdrowe ze względów bezpieczeństwa prosimy o zachowanie ostrożności oraz o zakładanie maseczki ochronnej podczas wizyty naszego technika w Państwa domu.

Czytaj więcej

Wybierz opcję naprawy

Zamów wizytę serwisową gwarancyjną

  • Wykwalifikowani serwisanci
  • Niezawodny i profesjonalny serwis
  • Oryginalne części zamienne
  • Usługa bezpłata podczas okresu gwarancji

Zamów wizytę serwisową odpłatną/pogwarancyjną

Wiemy jak kłopotliwa może być awaria urządzenia. Zamów wizytę u jednego z naszych autoryzowanych partnerów serwisowych, aby Twój sprzęt został jak najszybciej naprawiony. Nasi serwisanci zapewnią profesjonalną pomoc w całym kraju.

  • Wykwalifikowani serwisanci
  • Niezawodny i profesjonalny serwis
  • Oryginalne części zamienne
Technik Zanussi

Skonstruowane przez ekspertów. Naprawiane przez ekspertów.

Doskonale wiemy, jak zbudowane jest Twoje urządzenie i dlatego najlepiej potrafimy je serwisować. To nasze zobowiązanie. Dysponujemy na terenie całego kraju zespołem specjalistów serwisowych przeszkolonych z dbałością o wyjątkowo wysokie standardy, aby gwarantować profesjonalną obsługę. Twoje urządzenia pomagają Ci w domu, a my zawsze robimy wszystko, aby można było na nich polegać.

Naprawiaj i chroń z Zanussi

Naprawiaj i chroń

Nasze produkty są niezawodne i wykonane z największą starannością. Chcemy, abyście mogli cieszyć się swoimi urządzeniami przez wiele lat. 

Dzięki rozszerzonej gwarancji możesz o rok dłużej mieć zagwarantowany spokój. Korzystać z urządzenia i nie martwić się o potencjalne uszkodzenia.