Utwórz konto

Dołącz do serwisu Mój Zanussi

Zanussi jest częścią Grupy Electrolux. Jeżeli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem w witrynach AEG lub Electrolux, skorzystaj z tych samych danych logowania, aby zalogować się tutaj.

Hasła musi składać się z co najmniej 8 znaków.

*Pole wymagane

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Electrolux Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-217 Warszawa, ul. Karolkowa 30). Dane są przetwarzane w celu usługi prowadzenia Konta. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do pełnego korzystania z portalu. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych oraz prawo ich poprawiania. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy: dane.osobowe@electrolux.com.

Należy zaznaczyć pole Regulamin!

Masz prawo wglądu i modyfikacji swoich danych osobowych. Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Czy masz już konto? Zaloguj się

Dlaczego warto dołączyć do serwisu Mój Zanussi?

  • Oferty i promocje

    Aktualne informacje o ofertach, nowych produktach, akcesoriach i promocjach - wszystko, co związane z Twoim urządzeniem i Twoim domem.

  • Zaproszenia na wydarzenia

    Dowiedz się jako pierwszy o organizowanych przez nas imprezach - od zachwycających degustacji, do kursów gotowania prowadzonych przez światowej sławy szefów kuchni.

  • Informacje i porady

    Zobacz przepisy i porady oraz wiele innych informacji przygotowanych przez ekspertów w zakresie pralnictwa oraz szefów kuchni i restauratorów.