ZNAJDŹ SWÓJ IDEALNY ODKURZACZ

ZNAJDŹ SWÓJ IDEALNY ODKURZACZ

DOSKONAŁE POŁĄCZENIE

Wybór odpowiedniego odkurzacza oznacza właściwe połączenie mocy, wielkości i specjalnych funkcji urządzenia. Tutaj dowiesz się, jak znaleźć dla siebie idealny odkurzacz...

WORKOWY CZY BEZWORKOWY?

Czy chcesz, aby kurz był szczelnie zamknięty w higienicznym worku, który trzeba rzadziej opróżniać? Wybierz odkurzacz workowy. Czy chcesz zaoszczędzić pieniądze, nie kupując worków do odkurzacza lub nie chcesz, aby kiedykolwiek ich zabrakło? Wybierz odkurzacz bezworkowy.

ZWIERZĘTA DOMOWE?

Pozbycie się sierści pupila może być niezwykle trudne –zwłaszcza z dywanów, obić i innych tkanin. Odkurzacz z turboszczotką to najlepszy sposób na usunięcie powbijanej sierści – idealnie nadaje się również do głębokiego czyszczenia i szczotkowania dywanu.

KOMPAKTOWE CZY PEŁNOWYMIAROWE URZĄDZENIE?

Jeżeli masz w domu naprawdę sporo odkurzania, wybierz urządzenie o dużej pojemności, aby nie musieć zbyt często zmieniać worków lub opróżniać pojemnika na kurz.

W niewielkim mieszkaniu istotnym czynnikiem jest ilość miejsca potrzebnego do przechowywania odkurzacza. Jeśli masz niewiele miejsca lub w domu znajduje się dużo schodów, po których trzeba nosić urządzenie, trafnym wyborem może być odkurzacz kompaktowy.

POWIERZCHNIE

Wybierz odkurzacz z końcówką dostosowaną do rodzaju podłóg, które masz w domu.

Przy odkurzaniu dywanów lub wykładzin najlepiej sprawdzi się obrotowa szczotka, która wspomaga odkurzanie, poluzowując drobiny kurzu i brudu.

Do odkurzania podłóg drewnianych lub wyłożonych płytkami nadaje się ssawka do twardych podłóg, ponieważ jest skuteczna, a jednocześnie delikatna i nie pozostawia rys. Końcówek uniwersalnych lub „zwykłych” można używać zarówno do dywanu, wykładziny, jak i twardej podłogi.

CHCESZ WYBRAĆ DLA SIEBIE ODKURZACZ?

Oferujemy szeroki wybór odkurzaczy, w sam raz do Twojego domu. Poczynając od przystosowanych do potrzeb miłośników zwierząt po wysoce energooszczędne urządzenia. Znajdź odpowiednie dla siebie.