Pralka z WiFi - aplikacja żąda uruchomienia cyklu konserwacji

Ostatnia aktualizacja 15.12.2023 12:59

Problem

  • Aplikacja żąda uruchomienia cyklu konserwacji

Dotyczy

  • Pralka z funkcją Connectivity

Rozwiązanie

Zacznij od wyjęcia prania z bębna pralki. W momencie, gdy urządzenie jest puste, możesz przystąpić do jego konserwacji i czyszczenia. W tym celu uruchom program przeznaczony do prania bawełny, ustawiając najwyższą możliwą temperaturę. Dzięki temu usuniesz wszelkie zanieczyszczenia i bakterie, które mogły zagnieździć się wewnątrz bębna.

Następnie, do bębna dodaj specjalistyczny środek do czyszczenia pralki. Możesz skorzystać z proszku Electrolux Clean&Care, który został stworzony specjalnie do konserwacji tego typu urządzeń. Produkt ten jest dostępny do zamówienia online.

Jeżeli posiadasz pralkę z WiFi, możesz skorzystać z dedykowanej aplikacji, która poinformuje Cię o konieczności uruchomienia cyklu konserwacji. To nowoczesne rozwiązanie umożliwia łatwą i wygodną obsługę urządzenia, bez konieczności ciągłego sprawdzania stanu pralki.

Pamiętaj, że regularne przeprowadzanie cykli konserwacji zapewnia długotrwałe i bezawaryjne działanie pralki. Dzięki temu oszczędzasz czas i energię, unikając kosztownych napraw.Zamów wizytę serwisową
Zamów wizytę serwisową

W celu zgłoszenia urządzenia do naprawy, przejdź do strony Serwis.

Części zamienna i akcesoria
Części zamienna i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.