Szczegółowe dane produktu

Chłodziarka wolnostojąca OptiSpace, zapewniająca optymalne warunki do przechowywania, pojemność 134 l, kolor biały.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Przestrzenne wnętrzne na większe przedmioty

Chłodziarka OptiSpace z serii Bright 20 oferuje przestronne wnętrze z miejscem na duże i wysokie produkty, takie jak ciasta czy butelki. Pozwala także uzyskać więcej przestrzeni dzięki łatwo wyjmowanym półkom i szufladom.

W OptiSpace znajdzie się miejsce na wysokie i duże przedmioty

OptiSpace to chłodziarka, którą zaprojektowano tak, by zapewniała wiele opcji funkcjonalnego przechowywania. Jej szuflady można łatwo przymocowywać i odinstalowywać, w zależności od konkretnych potrzeb.

Poczucie spokoju dzięki pięcioletniej gwarancji

Ta pięcioletnia gwarancja na kompresor pokrywa koszty robocizny, transportu, usunięcia gazu i napełnienie, akcesoriów, ogólną konserwację i wszelkie koszty serwisowania, jakie trzeba ponieść. Dlatego możesz się odprężyć, bo zabezpiecza Cię wiedza, że zajmiemy się Twoim urządzeniem.

Dwie połówkowe szuflady na warzywa ułatwiają przechowywanie produktów

Teraz możesz łatwiej rozmieścić większe owoce i dłuższe warzywa, korzystając z dwóch szuflad o połowie szerokości.

Zapewniona stabilność dzięki technologii Safety Glass

Wszystkie półki wykonano z mocnego, trwałego szkła Safety Glass, które bezpiecznie utrzymuje nawet najcięższe przedmioty.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Części zamienne i akcesoria Pomoc
Two chairs in a living room