Szczegółowe dane produktu

Chłodziarka OptiSpace z serii Bright 20.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Przestrzenne wnętrzne na większe przedmioty

Chłodziarka OptiSpace z serii Bright 20 oferuje przestronne wnętrze z miejscem na duże i wysokie produkty, takie jak ciasta czy butelki. Pozwala także uzyskać więcej przestrzeni dzięki łatwo wyjmowanym półkom i szufladom.

W OptiSpace znajdzie się miejsce na wysokie i duże przedmioty

OptiSpace to chłodziarka, którą zaprojektowano tak, by zapewniała wiele opcji funkcjonalnego przechowywania. Jej szuflady można łatwo przymocowywać i odinstalowywać, w zależności od konkretnych potrzeb.

Wbudowany pojemnik ****

Pojemnik **** to doskonałe rozwiązanie, gdy nie masz zbyt dużo miejsca w mieszkaniu. Miniaturowa zamrażarka wewnątrz chłodziarki, w której temperatura osiąga -18ºC.

Dwie połówkowe szuflady na warzywa ułatwiają przechowywanie produktów

Teraz możesz łatwiej rozmieścić większe owoce i dłuższe warzywa, korzystając z dwóch szuflad o połowie szerokości.

Zapewniona stabilność dzięki technologii Safety Glass

Wszystkie półki wykonano z mocnego, trwałego szkła Safety Glass, które bezpiecznie utrzymuje nawet najcięższe przedmioty.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Części zamienne i akcesoria Pomoc
Two chairs in a living room