Szczegółowe dane produktu

Zamrażarka OptiSpace z wyświetlaczem LCD i funkcją FastFreeze.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Więcej miejsca na duże produkty

Zamrażarka OptiSpace z serii Bright 20 oferuje przestronne wnętrze z miejscem na duże i wysokie produkty, takie jak ciasta czy butelki. Pozwala także uzyskać więcej przestrzeni dzięki łatwo wyjmowanym półkom i szufladom.

OptiSpace – z myślą o większej ilości miejsca

Tę dużą zamrażarkę zaprojektowano z myślą o potrzebach rodziny, dlatego oferuje wiele funkcjonalnych rozwiązań. Pojemniki na warzywa, do schładzania oraz do przechowywania produktów można łatwo zdemontować i wyjąć, aby uzyskać więcej miejsca i dostosować je do określonych potrzeb.

Dostosuj ustawienia za pomocą elektronicznego panelu sterowania

Elektroniczny panel sterowania pozwala łatwo sterować funkcjami zamrażarki. Wygodny wyświetlacz LCD umożliwia łatwą regulację temperatury i zmianę innych ustawień.

Zachowaj składniki odżywcze dzięki funkcji FastFreeze

Szybkie schładzanie produktów z wykorzystaniem funkcji FastFreeze pozwala zachować w nich najważniejsze składniki odżywcze. Dzięki temu po rozmrożeniu można z nich przyrządzić lepszej jakości potrawy.

Podobne produkty

Zanussi - Zamrażarka wolnostojąca - ZFG06400WA
Zamrażarka szafkowa

Praktyczna kompaktowa zamrażarka w nowym wzornictwie Avanti.

Zanussi - Zamrażarka wolnostojąca - ZFU23403WA
Zamrażarka szafkowa

Zamrażarka wolnostojąca Space+ z przezroczystymi szufladami.

Zanussi - Zamrażarka wolnostojąca - ZFU19400WA
Zamrażarka szafkowa

Praktyczna zamrażarka szafkowa w nowym wzornictwie Avanti.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Części zamienne i akcesoria Pomoc
Two chairs in a living room