Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.

Pomoc techniczna

Zmywarki

Obecnie nasze najbardziej wydajne zmywarki zużywają 12 litrów wody na jedno zmywanie, czyli o 37% mniej niż 10 lat temu. W porównaniu z myciem ręcznym w przeciętnym gospodarstwie domowym zmywarka może zmniejszyć zużycie wody o 80%.

Stosowanie soli
Dostosuj dozowanie soli do twardości wody doprowadzonej do zmywarki. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ do idealnego umycia naczyń zmywarka potrzebuje wody o stałym poziomie twardości.

Program Auto
Nie musisz ręcznie wybierać programu odpowiedniego dla załadowanych naczyń, ponieważ zmywarka zrobi to automatycznie. Dobierze ona czas, temperaturę, ilość wody i ilość energii odpowiednio do załadunku i stopnia zabrudzenia naczyń, zapewniając maksymalnie skuteczne i wydajne zmywanie. Zakres temperatury od 45°C do 70°C sprawdza się przy zmywania różnych naczyń – od kieliszków po garnki.

Logika rozmyta
Korzystając z logiki rozmytej (Fuzzy Logic), zmywarka samodzielnie analizuje parametry wsadu. Następnie odpowiednio reguluje czas zmywania i ilość wody, zapobiegając jej nadmiernemu zużyciu. Tak więc niezależnie od tego, czy zmywarka jest zapełniona całkowicie czy do połowy, możesz mieć pewność, że odpowiednio dobierze parametry zmywania.

Wyłączaj zmywarkę między kolejnymi zmywaniami. Pozostawianie jej w trybie czuwania powoduje niepotrzebne straty energii.

 
Zamknij