Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.

Pralka

Szukasz idealnej pralki? Takiej, która pozwoli Ci zaoszczędzić czas, energię oraz pieniądze?
Nie wiesz, od czego zacząć? Ten przewodnik po zakupach pomoże Ci porównać produkty i podjąć właściwą decyzję.

Przestrzeń

Niezależnie od tego, czy ubrania są prane w przestronnej pralni czy w kuchennej szafce, firma Zanussi oferuje pralki i suszarki zaprojektowane z myślą o oszczędnym wykorzystaniu przestrzeni i cichej pracy, która nie przeszkadza w innych zajęciach.

Wąskie pralki ładowane od przodu
Nie masz zbyt wiele miejsca na pralkę? Zastanów się nad wąską pralką ładowaną od przodu. W urządzeniu o głębokości 45 cm wypierzesz do 6 kg prania.

Wąskie pralki ładowane od góry
Wąskie pralki ładowane od góry o szerokości zaledwie 40 cm mają otwór załadunkowy na górze, co pozwala uzyskać dodatkowe miejsce w niewielkich pomieszczeniach.

Pralko-suszarki
Zaoszczędź jeszcze więcej miejsca. Wystarczy, że wybierzesz pralko-suszarkę o ładowności do 6 kg z automatycznym cyklem prania i suszenia.

Oszczędność energii

Oszczędność energii i wody to korzyść dla środowiska i ulga dla kieszeni. Liczą się nawet niewielkie oszczędności, co również dotyczy pralek klasy A firmy Zanussi. Działają one skutecznie, pobierając mniej energii, co w połączeniu z mniejszym zużyciem wody zapewnia optymalne oszczędności.

Pojemność

Ponieważ wielkość i częstotliwość prania może być różna, urządzenia Zanussi zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby oszczędzać czas, energię i wodę podczas każdego prania.

Jetsystem+
Wykorzystaliśmy wszystkie zalety systemu Jetsystem poprzedniej generacji i uczyniliśmy go jeszcze lepszym. Nowy Jetsystem+ automatycznie optymalizuje zużycie wody i energii, jednocześnie zapewniając maksymalną wydajność. Jest to korzystne zarówno dla środowiska, jak i Twojego portfela.

System 7 kg
Do pralek Zanussi o ładowności 7, 8 lub 10 kg można beztrosko wrzucać rzeczy o dużej objętości, takie jak kołdry czy płaszcze. W tych wyjątkowo pojemnych urządzeniach można łatwiej i znacznie rzadziej robić duże pranie, oszczędzając wiele czasu i energii.

Prędkość

Pranie nie powinno zajmować całego weekendu – zwłaszcza, jeśli można spędzić go w znacznie ciekawszy sposób.

Automatyczny i ręczny wybór prędkości wirowania
Prędkość wirowania dla danego programu może być wybrana automatycznie lub zmniejszona ręcznie przez użytkownika. Dzięki temu pranie jest gotowe do wyjęcia z pralki dokładnie wtedy, kiedy trzeba.

Kolejna wskazówka:Piekarnik

 

Prześlij znajomemu

Wyślij do kolejnych znajomych

Podgląd wiadomości e-mail Witaj, wydaje mi się, że może Cię to zainteresować

Zamknij
 

Określ, gdzie chcesz to udostępnić

Zamknij
 
Zamknij