Electrolux szanuje Państwa prywatność. W tym celu pragniemy poinformować Użytkowników naszej strony Internetowej o obowiązującej w Electrolux polityce w zakresie ochrony Państwa danych osobowych, w tym wykorzystywania plików „Cookies”.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Poradniku plików cookies.

O nas

Zanussi – włoska marka od 1916 roku


W 1916 roku młody i przedsiębiorczy Antonio Zanussi rozpoczął produkcję kuchenek na północnym wschodzie Włoch i wkrótce opracował gamę innowacyjnych produktów. Na początku lat 50. firma pod kierownictwem jego syna Lino zatrudniała już 300 osób i była znana w całej Europie z produkcji kuchenek gazowych znacznie wyprzedzających swoje czasy pod względem rozmiarów, sprawności działania i łatwości obsługi.

W latach 80. firma Zanussi stała się częścią przedsiębiorstwa Electrolux AB Stockholm, którego kapitał pomógł firmie Zanussi kontynuować produkcję urządzeń łączących włoski styl i temperament z wysoką jakością wykonania. Możesz mieć pewność, że produkty te znacznie ułatwią Ci życie i pozwolą znaleźć czas na codzienne przyjemności.
Wszystko stanie się prostsze – z odrobiną włoskiego temperamentu

W firmie Zanussi wyznajemy prostą zasadę: czas jest cenny, więc ciesz się nim! Aby nasi klienci mogli pełniej korzystać z życia, oferujemy gamę urządzeń wolnostojących zaprojektowanych tak, aby świetnie pasowały do kuchni lub jadalni.

Wystarczy, że wybierzesz coś dla siebie z naszej gamy zaskakująco przystępnych cenowo urządzeń, które zajmą się wykonywaniem codziennych prac domowych – niezawodnie i stylowo – aby zapewnić Ci więcej czasu na zajęcia, które naprawdę lubisz. Przejrzyj oznaczone kolorami działy i zapoznaj się z krótkimi opisami funkcji, aby znaleźć rozwiązania, które ułatwią Ci życie. To takie proste!

Skontaktuj się z nami

Zawsze chętnie służymy pomocą.

Przejdź teraz
Serwis i pomoc techniczna

Kłopoty z urządzeniem? Przejdź do sekcji Serwis i pomoc techniczna.

Przejdź teraz

Odwiedź nasze sklepy i poznaj nasze urządzenia.

Znajdź sklep
Siedziba:

AB Electrolux
S:t Göransgatan 143
SE-105 45 Stockholm, Sweden

 
Zamknij